.
 

Akcijos

Pirmas Lietuvoje pilnas buhalterinių ir finansinių paslaugų paketas įmonėms ir įmonių grupėms!

Kiekviena nauja įmonė vieną mėnesį gali naudotis buhalterinės apskaitos paslaugomis visiškai nemokamai ir be jokių įsipareigojimų!

Skaityti daugiau...

Atsiliepimai

Versle svarbiausia turėti patikimus partnerius. Su UAB "Finsina", kuri teikia profesionalias buhalterinės apskaitos ir finansines paslaugas, pradėjome bendradarbiauti nuo 2008 metų. Mes buvome patys pirmieji klientai. Žinoma, nedrąsu buvo atiduoti savo įmonės buhalterinės apskaitos tvarkymą jaunai, ką tik įsteigtai įmonei, tačiau, UAB "Finsina" kolektyvas "papirko" savo jaunatviškumu, veržlumu ir partnerišku požiūriu į klientą. Per trijų metų bendradarbiavimą šios įmonės darbuotojai įrodė, kad jie yra tikri profesionalai savo srityje. Aš esu patenkintas savo pasirinkimu, nes žinau, kad mano įmonės buhalterija yra tvarkinga ir patikimose rankose.
Jums taip pat rekomenduoju UAB Finsina, kaip patikimą verslo partnerį finansų srityje.

Nuomonių apie buhalterines ir apskaitos įmones girdėjau labai daug, bet dažniausiai jos būdavo nelabai teigiamos. Iš daugybės įmonių, kurios mums siūlė savo paslaugas, pasirinkau UAB "FinSina" ir neapsirikau. Tai jaunas ir energingas kolektyvas, domisi naujovėmis. Merginos dirba labai profesionaliai, visos ataskaitos pateikiamos tvarkingai ir laiku. Bet kuriuo darbo metu paskambinus gali gauti reikalingą informaciją. Čia visada malonu apsilankyti, nes žinai, kad tave pasitiks su šypsena ir gera nuotaika, išklausys ir patars. Tai įmonė, kuri siekia tobulumo, tobulina žinias seminaruose. Su UAB "FinSina" bendradarbiaujame beveik 2 metus ir drąsiai galiu rekomenduoti kitiems, nes žinau, kad ši įmonė pateisins kiekvieno kliento poreikius ir lūkesčius.

Esame maloniai nustebinti UAB "FinSina" darbuotojų kruopštumu ir profesionalumu.
Nesitikėjau, kad perkant paslaugas iš išorinės kompanijos gali būti taip pedantiškai ir tvarkingai tvarkoma įmonės buhalterija. Mūsų lūkesčiai buvo viršyti.

 

Apklausa

Kas rūpinasi Jūsų įmonės buhalterine apskaita?
 

Partneriai

Sabelija
Buhalterinės apskaitos (buhalterių) kursai Klaipėdoje
Marketingo paslaugos: tyrimai, strategija, planas, įgyvendinimas
E-Nova

Esate čia:

Buhalterinės ir finansinės paslaugos

Turite klausimų dėl mokesčių mokėjimo ar finansų valdymo?

Skambinkite: content-image8-620 62528

Atsakysime į visus Jūsų klausimus, o buhalterinės apskaitos
paslaugas
galėsite išbandyti nemokamai!

Įmonės rekvizitai

UAB "FinSina"
Rūtų g. 4, LT-91208, Klaipėda
El. paštas: info@finsina.lt
www.finsina.lt