.
 

Akcijos

Pirmas Lietuvoje pilnas buhalterinių ir finansinių paslaugų paketas įmonėms ir įmonių grupėms!

Kiekviena nauja įmonė vieną mėnesį gali naudotis buhalterinės apskaitos paslaugomis visiškai nemokamai ir be jokių įsipareigojimų!

Skaityti daugiau...

Buhalterinė apskaita su PRAGMA

Naudojame vieną solidžiausių buhalterinės apskaitos ir verslo valdymo programų "Pragma", skirtą įmonės apskaitos tvarkymui ir jos veiklos procesų valdymui.

Buhalterinės apskaitos programa "Pragma" apima atsargų apskaitą, buhalterinę apskaitą, darbo užmokesčio apskaitą, ilgalaikio turto apskaitą, gamybos apskaitą, kasos aparato duomenų apskaitą, kuro apskaitą ir personalo apskaitą. Apskaitos programa turi ryšio su filialais palaikymo funkciją – tai leidžia keistis informacija su nutolusiomis darbo vietomis (pvz. su prekybos taškais ar padaliniais visoje Lietuvoje ar net užsienyje).

Buhalterinės apskaitos programa skirta visų nuosavybės formų įmonių apskaitai tvarkyti ir pritaikyta skirtingą veiklą vykdančioms įmonėms - didmeninės ir mažmeninės prekybos, paslaugų sektoriaus, statybos ar remonto darbus atliekančioms įmonėms, restoranams, kavinėms, įmonėms su kelių rūšių veikla, transporto įmonėms ar viešbučiams.

Tvarkant apskaitą ir valdant finansus su buhalterinės apskaitos programa "Pragma", būsite tikri, kad informacija pateikiama aiškiai, greitai ir tiksliai. O specialūs moduliai leis ir patiems bet kuriuo metu stebėti Jūsų įmonės apskaitą.

 

Apklausa

Kas rūpinasi Jūsų įmonės buhalterine apskaita?
 

Partneriai

Sabelija
Buhalterinės apskaitos (buhalterių) kursai Klaipėdoje
Marketingo paslaugos: tyrimai, strategija, planas, įgyvendinimas
E-Nova

Esate čia:

Buhalterinės ir finansinės paslaugos

Turite klausimų dėl mokesčių mokėjimo ar finansų valdymo?

Skambinkite: content-image8-620 62528

Atsakysime į visus Jūsų klausimus, o buhalterinės apskaitos
paslaugas
galėsite išbandyti nemokamai!

Įmonės rekvizitai

UAB "FinSina"
Rūtų g. 4, LT-91208, Klaipėda
El. paštas: info@finsina.lt
www.finsina.lt