.
 

Akcijos

Pirmas Lietuvoje pilnas buhalterinių ir finansinių paslaugų paketas įmonėms ir įmonių grupėms!

Kiekviena nauja įmonė vieną mėnesį gali naudotis buhalterinės apskaitos paslaugomis visiškai nemokamai ir be jokių įsipareigojimų!

Skaityti daugiau...

Buhalterinė apskaita

Jau daugelį metų teikiame buhalterinės apskaitos ir finansų valdymo paslaugas individualioms įmonėms, akcinėms bendrovėms, įmonių grupėms. Dirbame su įvairią veiklą vykdančiomis įmonėmis, atskirai specializuojantis paslaugų įmonių sektoriuje.

  • Pilnas buhalterinės apskaitos vedimas

Pagal pateiktus pirminius buhalterinės apskaitos dokumentus tvarkome visą buhalterinę apskaitą. Visi įmonės atsakingi darbuotojai, kuriems reikia pagalbos, konsultuojami apskaitos ir mokesčių klausimais. Mūsų buhalteriai ir kitų sričių specialistai rengia mokesčių ataskaitas ir deklaracijas kontroliuojančioms valstybinėms institucijoms (VMI, SoDrai, Statistikos departamentui, Registrų centrui).

  • Nuolatinės konsultacijos

Visiems mūsų klientams teikiamos nuolatinės buhalterinės apskaitos, finansų ir mokesčių konsultacijos. Visi trys dirbantys su Jūsų įmone specialistai dirba lyg Jūsų etatiniai samdomi darbuotojai, o juk jie nereikalauja papildomo atlygio už patarimą, nuomonę ar informaciją.

  • Tiekėjų monitoringas

Pagal Jūsų įmonės pateiktus apskaitos duomenis įvertinsime Jūsų tiekėjus pagal išlaidų grupes ir nurodysime tas sritis, kuriose galima daugiausiai ir efektyviausiai sutaupyti. Daug įmonių net neįsivaizduoja, jog galima labai ženkliai sumažinti savo patiriamas išlaidas ir pasiekti žymiai geresnių veiklos finansinių rezultatų.

  • Biudžetų sudarymas ir kontrolė

Remiantis Jūsų įmonės buhalterine apskaita ir papildomai teikiama informacija apie įmonės ateities planus, sudarysime ir nuolatos, arba pagal poreikį, atnaujinsime pajamų ir išlaidų biudžetus, kurie leis užtikrinti griežtą išlaidų kontrolę, nustatyti įmonės darbuotojams keliamus pajamų tikslus, bei taps pagrindu pinigų srautams planuoti.

  • Darbo užmokesčio apskaita

Buhalteris apskaičiuos darbo užmokestį įmonės darbuotojams, parengs darbo užmokesčio išmokėjimo žiniaraščius, atsiskaitymo lapelius, teiks deklaracijas VSDF (SoDrai), VMI, rengs pažymas darbuotojams apie priskaičiuotą ir išmokėtą darbo užmokestį.

  • Vyriausiojo buhalterio funkcijos

Samdomas vyriausias buhalteris dirba su įmonėmis, kuriuose jau dirba buhalteris-apskaitininkas, atliekantis nesudėtingas buhalterinės apskaitos operacijas įmonės viduje. Vyr. buhalteris tikrina visas buhalterio-apskaitininko atliktas operacijas, kitų suderintų apskaitos operacijų atlikimą, vykdo darbo užmokesčio apskaitą, susijusių mokesčių apskaičiavimą bei deklaravimą, teikia konsultacijas, rengia vidaus ataskaitas įmonės vadovybei.

Kviečiame susisiekti Jums patogiu būdu – suteiksime nemokamą vertingą konsultaciją dėl Jūsų įmonės buhalterinės apskaitos tvarkymo ir išlaidų optimizavimo.

 

Apklausa

Kas rūpinasi Jūsų įmonės buhalterine apskaita?
 

Partneriai

Sabelija
Buhalterinės apskaitos (buhalterių) kursai Klaipėdoje
Marketingo paslaugos: tyrimai, strategija, planas, įgyvendinimas
E-Nova

Esate čia:

Buhalterinės ir finansinės paslaugos

Turite klausimų dėl mokesčių mokėjimo ar finansų valdymo?

Skambinkite: content-image8-620 62528

Atsakysime į visus Jūsų klausimus, o buhalterinės apskaitos
paslaugas
galėsite išbandyti nemokamai!

Įmonės rekvizitai

UAB "FinSina"
Rūtų g. 4, LT-91208, Klaipėda
El. paštas: info@finsina.lt
www.finsina.lt