.
 

Akcijos

Pirmas Lietuvoje pilnas buhalterinių ir finansinių paslaugų paketas įmonėms ir įmonių grupėms!

Kiekviena nauja įmonė vieną mėnesį gali naudotis buhalterinės apskaitos paslaugomis visiškai nemokamai ir be jokių įsipareigojimų!

Skaityti daugiau...

Įmonių grupės buhalterinė apskaita

Įprastai, kiekviena įmonė turi savo buhalterijos skyrių, kuris teikia ataskaitas pagrindiniam biurui. Šiuo atveju, įmonių grupės valdytojai turi gilintis į kiekvienos atskiros įmonės veiklos ir apskaitos specifiką, turi sunkumų priimdami centralizuotus sprendimus, nustatydami bendrus finansinius tikslus. Įmonių grupę sunku valdyti kaip visumą, nes kiekvienas iš atskirų įmonių buhalterijos skyrių turi savo poziciją, patirtį ir žinias, darbo stilių ir skirtingai vertina situaciją.

UAB "Finsina" specialistų komanda dirba kiekvienoje iš įmonių grupę sudarančių padalinių. Tai reiškia tiesioginį įmonių grupės valdytojų interesų atstovavimą kiekvienoje įmonėje. Specialistai galės padėti ne tik atskirų įmonių vadovams dirbti stabiliai ir pelningai, bet analizuodami situaciją visoje grupėje, teiks konsultacijas jos akcininkams dėl strateginių finansinių tikslų bei galimybių juos pasiekti.

  • Atskirų įmonių ir visos įmonių grupės buhalterinė apskaita.
  • Įmonių grupės finansinė konsoliduota atskaitomybė: konsoliduotasis balansas, konsoliduotoji pelno (nuostolių) ataskaita, konsoliduotoji pinigų srautų ataskaita, konsoliduotoji nuosavo kapitalo pokyčių ataskaita.
  • Įmonių grupės finansų valdymas.
  • Valdybos konsultacijos, dalyvavimas susirinkimuose, patikinimuose.
  • Išlaidų valdymas, išlaidų mažinimo programų rengimas ir įgyvendinimas.

Atskiros įmonės buhalteris ir vadovas gali siekti išskirti savo įmonę iš kitų, nuslėpti problemas, kad gautų didesnį finansavimą arba paaukštinimą. Tačiau, specialistų komanda, dirbanti visose grupės įmonėse ir pavaldi tiesiogiai centriniam biurui, žiūri į visas įmones objektyviai, dirba jose vienodai. Jie vadovaujasi kiekvienai įmonei ir visai grupei iškeltais tikslais.

Susisiekite su įmonių grupių buhalterinės apskaitos ir finansų valdymo specialistais Jums patogiu būdu – padėsime optimizuoti kiekvienos atskiros įmonės ir visos įmonių grupės veiklą, kad pasiektumėte numatytų tikslų.

 

Apklausa

Kas rūpinasi Jūsų įmonės buhalterine apskaita?
 

Partneriai

Sabelija
Buhalterinės apskaitos (buhalterių) kursai Klaipėdoje
Marketingo paslaugos: tyrimai, strategija, planas, įgyvendinimas
E-Nova

Esate čia:

Buhalterinės ir finansinės paslaugos

Turite klausimų dėl mokesčių mokėjimo ar finansų valdymo?

Skambinkite: content-image8-620 62528

Atsakysime į visus Jūsų klausimus, o buhalterinės apskaitos
paslaugas
galėsite išbandyti nemokamai!

Įmonės rekvizitai

UAB "FinSina"
Rūtų g. 4, LT-91208, Klaipėda
El. paštas: info@finsina.lt
www.finsina.lt